PROGRAMMA OEFENWEDSTRIJDEN 2022

HB 1

Zat. 12/3              12.00     Trainingsdag

Zondag 13/3       14.00     HB 1 – HB 2

Zat. 19/3              14.00     RCH – HB 1

Zon. 20/3             14.00     HB 1 – RCH

Zat. 26/3                              Willem Oosterhof Toernooi

Zon. 27/3                             Willem Oosterhof Toernooi

Zat. 2/4                                Hoboken Toernooi

Zon. 3/4                               Hoboken Toernooi

 

HB 2

Zat. 12/3              12.00     Trainingsdag

Zon. 13/3             14.00     HB 1 – HB 2

Zat. 19/3              14.00     HB 2 – Tridents

Zon. 20/3             14.00     Tridents – HB 2

Zat. 26/3              14.00     Sparsks – HB 2

Zon. 27/3             14.00     HB 2 – Sparks

 

HB 3

Vrij 18/3              19.30     HB 3 – Herons 2

Vrij 25/3              19.30     HB 3 – HJ 1

Vrij 1/4                 19.30     Thamen 2 – HB 3

 

HB4

Ma 21/3               20.00     HB 5 – HB 4

Zat. 26/3              17.00     HB 4 – A. North Stars

Zon. 3/4               14.00     HB 4 – Urbanus

 

HB 5

Ma 21/3               20.00     HB 5 – HB 4

Ma 28/3               20.00     HB 5 – OG 5

 

JUN 1

Zon 13/3              14.00     Jun 1  -UVV

Vrij 25/3              19.30     HB 3 – Jun 1

Zon 3/4                12.00     Jun 1 – Herons

 

JUN 2

Zon 20/3              14.00     Herons – Jun 2

Zon 27/3              09.30     Jun 2 – Kinheim

Zon. 3/4               10.00     DVH – Jun 2

 

ASP1

Zat. 19/3              17.00     Asp 1 – HCAW

Zat. 26/3              10.00     Kinheim – Asp 1

Zat. 2/4                11.00     A. North Stars – Asp 1

 

ASP 2

Zon 13/3              11.00     Asp 2 – A. Pirates

Zon 20/3              11.00     Asp 2 – Urbanus

Zon. 27/3             15.00     Kinheim – Asp 2

 

ASP 3

Zon. 20/3             12.30     Kinheim – Asp 3

Zon. 27/3             11.00     Alcmaria V. – Asp 3

Zon. 3/4               10.00     Asp. 3- Herons

 

PUP 1

Zat. 19/3              10.00     Training

Zon. 27/3             13.30     Urbanus – Pup 1

Zon. 3/4               09.30     Pup 1 – Olympia

 

M.L.

Zon 27/3                              Uitwedstrijd

Zon 3/4                                Uitwedstrijd

 

R.L.

Zon 27/3              10.00     Double Stars – DSS

Zondag ¾            10.00     DSS – Double Stars

 

SD 1

Zat. 19/3                              Sparks – DSS

Zat. 26/3                              A. Pirates – DSS

Zat. 2/4                                Euro Stars – DSS

 

SD 2

Zon. 20/3                             Neptunus 2- DSS 2

 

SD 3

Wo 23/3              19.30     Alcmaria Victrix – DSS 3

Wo  6/4                                20.00     DSS 3 – A. Pirates

 

SP

Zat 2/4                 15.00     Kinheim – DSS