HB:Trainingsgroepen en tijden

Trainingsgroepen en tijden

HB SENIOREN

HB1 Di en Do 20:00-22:00 Stadion
HB2 Di en Do 19:30-21:30 DSS
HB3 Ma 20:00-21:30 Stadion
Woe 20:00-21:30 DSS
HB4 Vr 19:30-21:00 DSS
HB5 en 6 Ma 20:00-21:30 DSS

 

HB Jeugd

Junioren:

Maandag en Woensdag 18:30 – 20:00 uur DSS

Team : Lars Ververs, Koen Clabbers, Dimitri Aalbers, Lars Hendriks, Sebatian Krukkert, Thijn Seggelink, Gijs Hanrath, Bram Krol, Lucciano Filarski, Lasse Huitink, Mats Ververs
Coaching/Training : Jeroen Seggelink, Koen Halderman
Scorer : Marielle Krukkert/ Sjoerd Hanrath

Aspiranten 1:

Dinsdag en Donderdag  18:00 – 19:30  DSS SB

Team : Elias Kramer, Djedi Wezel, Ben de Leeuw, Lars Clabbers, Jesse Horlings, Jordi Punt, Daan v.d. Velde, Lewis Busby, Wisse Geurtsen, Cas de Kroon, Dylan Eshuis
Coaching : Lorenso de Rijk, Jasper Geurtsen
Manager : Kees de Leeuw ,
Scorer : Katinka de Rijk

Aspiranten 2:

Dinsdag en Donderdag 18:00 – 19:30  DSS

Team : Silvan Frohlich, Mees Korstjens, Thije v.d. Krieke, Rijk Ooms, Ryan Dent, Andrin van Dijk, Jay Engels, Luuk Meier, Ulys Rozema
Coaching : Mischa Rozema, Remco Korstjens
Scorer : Enrico van Dijk

Pupillen 1:

Dinsdag en Donderdag  17:30 – 18:30  DSS

Team : Arvin Busby, Nordin Busby, Fedde Oostveen, Bruno Adam, Daan Schuring, Julian van Dijk, Teun Kummer, Fin Postma, Thijmen van Schie, Youp Muller
Coaching : Eelco Kummer, Dennis van Schie
Trainer : Jelle Bing
Manager : Enrico van Dijk

Pupillen 2:

Dinsdag en Donderdag  17:30 – 18:30 DSS

Team : Morris Corveleijn, Mees Barendregt, Samsen Narine, Martijn Velds, Helin Chow, Mats Spel, Billi Maissan, Daniel den Hartog, Rens Rohling, Benjamin Yakubic, Stijn Schutte, Mick Kreijger, Mats Wenderhold.

Coaching : John Yakubic, Peter Vink
Trainers : Tommy v.d. Sanden, Koen Halderman, Donny Kuijper

Pitcher/Catcher training :

Op uitnodiging
Trainers
: Al Morales, Jelle Bing, Koen Halderman

Bee Ball:

Woensdag  16:00 – 17:00  DSS  

Teams Major en Rookie : Daniel van Vliet, Mick Naaktgeboren, Alex Breed, Eva v.d. Voet, Jeron Adams, Luuk den Boer, Jaap Laseur, Lucas Pols, Julien Verschaeren, Sofie Dorlandt, Mick v.d. Putten, Koen v.d. Zeijden, Ted Naaktgeboren, Mats v.d. Putten, Joey Hazeleger
Begeleiding : Tippy Vink, Sanne v.’t Nederend, Mike v.d. Putten, Marieke Jansen, Ruud Naaktgeboren

INFO :                                   Peter Vink          0653235735 / vink5483@planet.nl