HB:Trainingsgroepen en tijden

Trainingsgroepen en tijden

HB SENIOREN

Trainingslocatie : PROVINCIE NOORD HOLLAND SPORT HALL op het Pim Mulier Sportpark

DSS/KINHEIM 1           per 14/1 en 16/1

dinsdag van 21.00 - 23.00 en donderdag van 19.30 - 21.30 uur

DSS/KINHEIM 2           per 11/1    zaterdag 12.00 – 14.00 uur

                                               per 14/1    dinsdag  19.30 – 21.00 uur

DSS/KINHEIM 3           per 11/1     zaterdag  09.00 – 10.30 uur

DSS 4/5/6  (voorheen H3/H4/H5)  Zaterdag van 16.30 - 17.30

PITCHERS/CATCHERS    per dinsdag 14/1      Dinsdag  21.00 uur

HB Jeugd

Junioren                              ingaande zaterdag 18/1                                                18.00 – 19.30 uur

TRAININGS GROEP         Lars Ververs, Koen Clabbers, Lars Hendriks, Sebastian Krukkert, Thijn Seggelink, Gijs Hanrath, Bram Krol, Lucciano Filarski, Dimitri Aalbers, Lasse Huitink, Selim Satici

Aspiranten                         ingaande zaterdag 18/1                                                14.00 – 15.15 uur

TRAININGS GROEP         Elias Kramer, Ben de Leeuw, Lars Clabbers, Amel Beemster, Daan v.d. Veldt, Lewis Busby, Wisse Geurtsen, Cas de Kroon, Mees Korstjens, Rijk Ooms, David Lubbers, Thije v.d. Krieke, Jay Engels, Luuk Meier, Ulys Rozema,  Djedi Wezel, Jordi Punt, Dylan Eshuis, Silvan Frohlich, Ryan Dent, Andrin van Dijk, Jesse Horlings, Oscar Bender

Pupillen                               ingaande zaterdag 18/1                                                15.15 – 16.30 uur

TRAININGS GROEP         Ties Blokhuis, Arvin Busby, Nordin Busby, Fedde Oostveen, Valentijn Spek, Bruno Adams, Daan Schuring, Julian van Dijk, Mees Spierenburg, Daniel de Weijer, Martijn Velds, Narine Samsen, Thijmen van Schie, Youp Muller, Elijah Gulinkx; Boy Lai, Morris Corvelijn, Morris Kamp, Teun Kummer, Fin Postma, Billi Maisan, Jonathan Jacobs

Bee Ball                                ingaande woensdag 29/1                                            15.15 – 16.15 uur

TRAININGS GROEP         Mick Naaktgeboren, Hein Zeilstra, Alex Breed, Eva v.d Voet,  Alexander Bol, Luuk den Boer, Jerom Adams, Berend Janssen, Lucas Pols,  Anne Kock, Ted Zeilstra, Ted Naaktgeboren, Sofie Dorlandt, Myrna Verschuren, Jaap Laseur, Mick v.d. Putten; Daniel v. Vliet,  Jonathan Bol

PITCHERS/CATCHERS     ingaande maandag 20/1                                              19.00 – 20.00 uur

Spelers ontvangen persoonlijke uitnodiging op zaterdag 18/1

INFO :                                   Peter Vink          0653235735 / vink5483@planet.nl