HB:Trainingsgroepen en tijden

Trainingsgroepen en tijden

VELD TRAININGEN SEIZOEN 2021 HB JEUGD/SEN   HOOFDVELD HB     01/06/2021

JUNIOREN 1    Maandag/Woensdag  18.30 – 20.00 uur
JUNIOREN 2    Dinsdag/Donderdag  18.00 – 19.30 uur
ASPIRANTEN 1  Dinsdag   18.00 – 19.30 uur   SB VELD
ASPIRANTEN 1  Donderdag  18.00 – 19.30 uur  SB VELD
PUPILLEN 1    Dinsdag/Donderdag  17.30 – 18.30 uur
PUPILLEN 2/3  Dinsdag/Donderdag 17.30 – 18.30 uur
BEE BALL   Woensdag  16.00 – 17.00 uur

N.B.

HONKBAL 2   Dinsdag/Donderdag  19.30 – 21.30 uur
HONKBAL 3    Woensdag   19.30  – 21.00 uur

OVERIGE SEN
Zondag    12.30 – 14.00 uur
Woensdag  21.00 – 22.00 uur
Maandag   20.00 – 21.30 uur

SB Selectie   Dinsdag/Donderdag 19.00 – 21.00 uur   SB VELD
SB Pupillen  Dinsdag  16.30 -  18.00 uur    SB VELD

HB Jeugd

Junioren:

Team : Lars Ververs, Koen Clabbers, Dimitri Aalbers, Lars Hendriks, Sebatian Krukkert, Thijn Seggelink, Gijs Hanrath, Bram Krol, Lucciano Filarski, Lasse Huitink, Mats Ververs
Coaching/Training : Jeroen Seggelink, Koen Halderman
Scorer : Marielle Krukkert/ Sjoerd Hanrath

Aspiranten 1:

Team : Elias Kramer, Djedi Wezel, Ben de Leeuw, Lars Clabbers, Jesse Horlings, Jordi Punt, Daan v.d. Velde, Lewis Busby, Wisse Geurtsen, Cas de Kroon, Dylan Eshuis
Coaching : Lorenso de Rijk, Jasper Geurtsen
Manager : Kees de Leeuw ,
Scorer : Katinka de Rijk

Aspiranten 2:

Team : Silvan Frohlich, Mees Korstjens, Thije v.d. Krieke, Rijk Ooms, Ryan Dent, Andrin van Dijk, Jay Engels, Luuk Meier, Ulys Rozema
Coaching : Mischa Rozema, Remco Korstjens
Scorer : Enrico van Dijk

Pupillen 1:

Team : Arvin Busby, Nordin Busby, Fedde Oostveen, Bruno Adam, Daan Schuring, Julian van Dijk, Teun Kummer, Fin Postma, Thijmen van Schie, Youp Muller
Coaching : Eelco Kummer, Dennis van Schie
Trainer : Jelle Bing
Manager : Enrico van Dijk

Pupillen 2:

Team : Morris Corveleijn, Mees Barendregt, Samsen Narine, Martijn Velds, Helin Chow, Mats Spel, Billi Maissan, Daniel den Hartog, Rens Rohling, Benjamin Yakubic, Stijn Schutte, Mick Kreijger, Mats Wenderhold.

Coaching : John Yakubic, Peter Vink
Trainers : Tommy v.d. Sanden, Koen Halderman, Donny Kuijper

Pitcher/Catcher training :

Op uitnodiging
Trainers
: Al Morales, Jelle Bing, Koen Halderman

Bee Ball:

Teams Major en Rookie : Daniel van Vliet, Mick Naaktgeboren, Alex Breed, Eva v.d. Voet, Jeron Adams, Luuk den Boer, Jaap Laseur, Lucas Pols, Julien Verschaeren, Sofie Dorlandt, Mick v.d. Putten, Koen v.d. Zeijden, Ted Naaktgeboren, Mats v.d. Putten, Joey Hazeleger
Begeleiding : Tippy Vink, Sanne v.’t Nederend, Mike v.d. Putten, Marieke Jansen, Ruud Naaktgeboren

INFO :                                   Peter Vink          0653235735 / vink5483@planet.nl