HB: Programma oefenwedstrijden

DSS/KINHEIM 1

Zaterdag 14/3  10.00  TRAININGS DAG

Zondag   15/3   14.00   DSS/KINHEIM 1 – DSS/KINHEIM 2

Zaterdag 21/3  Wim Oosterhof Toernooi

10.00   DSS/KINHEIM 1 – DSS/KINHEIM 2

13.00   DSS/KINHEIM 2 – ONZE GEZELLEN

16.00   ONZE GEZELLEN – DSS/KINHEIM 1

Wim Oosterhof Toernooi

Zondag    22/3  14.00  DSS/KINHEIM 1 – ONZE GEZELLEN

Zaterdag  28/3 Haarlem Series O.G.

10.30   RCH/Pinguins – DSS/KINHEIM 1

13.00   DSS/KINHEIM  1 – Sparks

Zondag  29/3      Haarlem Series O.G.

14.30  ONZE GEZELLEN - DSS/KINHEIM 1

Zaterdag    4/4     14.00  HCAW – DSS/KINHEIM 1

Zondag     5/4      14.00   DSS/KINHEIM 1 – HCAW

Zaterdag  11/4     14.00   DSS/KINHEIM 1 – STORKS

Zondag    12/4     14.00   DSS/KINHEIM 1 – STORKS

Zaterdag  18/4     14.00  QUICK/AMERSF. – DSS/KINHEIM 1

Zondag    19/4     14.00   DSS/KINHEIM 1 – QUICK/ AMERSF.

Start Competitie

Donderdag 23/4  19.30 DSS/KINHEIM 1 - TWINS

DSS/KINHEIM 2

Zaterdag  14/3     10.00 TRAININGS DAG

Zondag    15/3     14.00  DSS/KINHEIM 1 – DSS/KINHEIM 2

Zaterdag  21/3     Wim Oosterhof Toernooi

10.00      DSS/KINHEIM 1 – DSS/KINHEIM  2

13.00      DSS/KINHEIM 2 – ONZE GEZELLEN

Zaterdag  28/3  14.00   DSS/KINHEIM 2 – TWINS 2

Zondag    29/3  14.00   TWINS 2 – DSS/KINHEIM 2

 Start Competitie

Vrijdag    3/4 19.30  DSS/KINHEIM 2 – HOOFDDORP PIONIERS 2

DSS/KINHEIM 3

Zondag 8/3  14.00  CROMTIGERS 1 – DSS/KINHEIM 3

Zondag 15/3  14.00   RCH/PINGUINS 1 – DSS/KINHEIM 3

Zondag 23/3       N.N.B.

Zondag 29/3 14.00   DSS/KINHEIM 3 – WSB 1

Vrijdag 3/4   19.30    THAMEN 1 – DSS/KINHEIM 3

Start Competitie

Zondag   12/4  14.00   CROMTIGERS 1 – DSS/KINHEIM 3

DSS 4

DSS 4

Vrijdag   20/3  19.30  DSS 4 – CROMTIGERS 2

Vrijdag   27/3  19.30  DSS 4 -  NEPTUNUS 4 (nog niet bevestigd)

Vrijdag    3/4   19.30  DSS 4 – AMST. NORTH STARS 2

Weekend 10/4         Start Competitie      

DSS 5

DSS 5

Zaterdag  21/3  18.00 DSS 5 – ONZE GEZELLEN 4

Zaterdag  28/3  18.00 DSS 5 – ROOSWIJK 2

Zaterdag    4/4  18.00 DSS 5 – TERRASVOGELS 1

Weekend 10/4   Start Competitie

DSS 6

DSS 6

Maandag 23/3  20.00   DSS 6 – DSS JUNIOREN

Maandag 30/3  20.00   DSS 6 – ONZE GEZELLEN 5

Maandag   6/4         N.N.B.

Weekend 10/4    Start Competitie      

JUNIOREN

Zondag    15/3   10.00   DSS – AMSTERDAM PIRATES

Vrijdag     20/3  19.30   ONZE GEZELLEN – DSS

Maandag  23/3  20.00  DSS 6 – DSS JUNIOREN

Zaterdag   28/3  19.30  RCH/PINGUINS – DSS

Zondag      5/4   10.00   DSS – STORKS

ASPIRANTEN

ASPIRANTEN 1

Zondag    15/3  10.30   THAMEN 1 – DSS 1

Zondag   22/3  15.30   KINHEIM 2 – DSS 1

Zaterdag 28/3  10.00  ALCM. VICTRIX 1 – DSS 1

Zondag      5/4  13.00   CROMTIGERS 1 – DSS 1

ASPIRANTEN 2

Zaterdag  14/3  14.00  DVH 1 – DSS 2

Zaterdag  21/3  TOERNOOI THAMEN

Zondag    29/3   10.00  DSS 2 – URBANUS 1

Zaterdag  4/4    TOERNOOI ROOSWIJK

Pupillen

PUPILLEN 1

Zondag   8/3  11.00   DSS 1 – HERONS 1

Zondag   15/3 11.00  CROMTIGERS 1 – DSS 1

Zondag   22/3 11.00  DVH 1 – DSS 1

Zaterdag 28/3           TOERNOOI THAMEN

Zaterdag 4/4 11.00   A. NORTH STARS 1 – DSS 1

PUPILLEN 2

Zaterdag 14/3 10.30    THAMEN 4 – DSS 2

Zaterdag 21/3 10.00    CROMTIGERS 2 – DSS 2

Zondag  29/3 10.00     ALCM. VICTRIX 1 – DSS 2

Zondag   5/4   11.00     URBANUS 1 – DSS 2

BEE BALL

Zondag 15/3 11.00   Major L . SPAARNWOUDE – DSS

Zondag 22/3 11.00  Major L.  OLYMPIA – DSS

Zondag 29/3          Rookies   N.N.B.

Zondag 5/4  10.00  Major L.  HOOFDDORP PIONIERS – DSS

10.00       Rookies   HOOFDDORP PIONIERS - DSS